Uz. Dr. Ali Ata ÖZDEMİR

Ali Ata ÖZDEMİR

Uz. Dr.

İzmir Mitra Kadın Doğum Kliniği, Girne Bulvarı no:166 Karşıyaka / İZMİR


İktidarsızlık


06.10.2015


Başarılı ve sürdürülebilir ereksiyon peniste yeterli kanlanmaya bağlıdır. Damar hastalığına bağlı yetersiz kanlanma sonucu ortaya çıkan sertleşme sorunu iktidarsızlık tüm hastaların yaklaşık %70’ni oluşturmaktadır.

  • Sertleşme sorunu için ağız yolu ile alınan tüm ilaçlar ve penise yapılan enjeksiyonlar damar hastalığına bağlı sertleşme sorununda “damar genişleterek” etki etmekte, peniste normalde yetersiz olan kanlanmayı artırarak geçici bir süre peniste sertleşmeyi sağlayabilmektedir. Ancak bunların etki süreleri saatler ve günler ile sınırlıdır. Buna ilaveten ağız yoluyla alınan ilaçlar bağısaktan emilim sonrasında kan yolu ile vücudun tüm organlarına ulaştığı için bu ilaçların etkileri sadece penis ile sınırlı kalmamakta ve vücudun diğer bölgelerinde bilinen yan etkileri ortaya çıkmaktadır. Bu yan etkiler arasında en önemlisi koroner kalp hastalarında ölüm riski oluşturmasıdır. Diğer bilinen yan etkileri : Baş ağrısı, Baş dönmesi, Tansiyon düşmesi, Kalıcı Görme kaybı, Midede yanma, Yüzde kızarma, Burun akıntısı, Burun kanaması, Bulantı, İshal, Işığa karşı hassasiyet, İşitme kaybı, Kulak çınlaması, Yeşil ile Mavi renkleri ayıramama… 
  • Dünyada son 3 yıldır uygulanan sertleşme sorunu tedavisinde devrim niteliğinde yeni bir teknoloji olan ED1000 Düşük Yoğunluklu Şok Dalga Tedavisi işte burada fark yaratmaktadır :

1. ED1000 tedavisi sadece penise yönelik LOKAL bir tedavidir, dolayısıyla vücudun diğer organlarına yönelik bir etki yapması mümkün değildir. Halbuki ağız yolu ile alınan ilaçların bağırsaktan emilerek kan yolu ile tüm vücuda yayılması nedeniyle bu ilaçların etkileri.tüm vücutta ortaya çıkmakta ve bilinen yan etkiler görülmektedir.

2. ED1000 tedavisinin temel mekanizması “Yeni Damar Oluşturmak” üzerinedir ve bu nedenle etkisi kalıcıdır. Halbuki, ağız yolu ile.alınan ilaçların ve penise yapılan enjeksiyonların etki mekanizması “Damar Denişletmek” üzerinedir ve ilaçlar vücuttanatıldığında etkileri de saatler içinde sona ermektedir.

  • ED1000 ile 15’er dakikalık seanslar halinde yapılan tedavi, vücudun doğal iyileştirme mekanizmaları içinde en önemlisi olan Kök Hücre tutulumunu aktive edip peniste yeni damar oluşumu sağlayarak peniste kanlanmayı artırmaktadır. Böylece, kanlanmanın yeniden yeterli seviyeye gelmesi ile başarılı ve sürdürülebilir sertleşme yeniden ve mümkün olmaktadır.(*)
  • ED1000 tedavisi herhangi bir ön hazırlık gerektirmeyen, SORUNUN ANA NEDENİNİ TEDAVİ EDEN AĞRISIZ bir tedavi yöntemidir.
  • ED1000 tedavisi vücudun Kendi Doğal İyileştirme Mekanizmalarını Aktive Ederek  sağlıklı bir cinsel yaşama geri dönmeyi sağlayanEn Son Teknolojik Yeniliktir.