CİSED Sosyal Sorumluluk Projeleri


BirSesBinSestir

#BirSesBinSestir

Sevgili vatandaşlarımız, medya mensuplarımız ve sivil toplum kuruluşlarımız, aşağıdaki metni ve CİSED PEDOFİLİ TANITIM POSTU'muzu Facebook'ta, Instagram'da ve Twitter'da paylaşıyoruz, en kötü cinsel sapkınlıklardan biri olan ve aynı zamanda bir insanlık suçu olan PEDOFİLİ'ye karşı sesimizi yükseltiyoruz, vicdanlı insanların gücünü SOSYAL MEDYA'da gösteriyoruz ve #BirSesBinSestir hashtagiyle Türkiye gündeminde yer almayı amaçlıyoruz.
Sesimize ses verin, vicdanlı insanların gücüne güç katın.
Sevgilerimizle...
CİSED Yönetim Kurulu
www.cised.org.tr

0.555.274 41 97
#CİSED #BirSesBinSestir hashtagiyle PEDOFİLİ'ye karşı yeni bir kampanya başlattı, susmayın siz de ses verin, sesiniz vicdanlı insanların sesi olsun.
#Pedofili #ÇocukSusarSenSusma
#ÇocukTecavüzüneSon
#PedofiliSuçtur #PedofiliSapkınlıktır #PefofiliCinselSapkınlıktır

İsteOlMutluOl

#İsteOlMutluOl

Sevgili vatandaşlarımız, medya mensuplarımız ve sivil toplum kuruluşlarımız,

Toplumun yarısını kadınlar oluşturur, diğer yarısınıda hayata kadınlar hazırlar. Bu nedenle kadınlar değişti mi dünya değişir, kadınlar mutlu oldu mu dünya mutlu olur. Aşağıdaki metni ve CİSED KADIN ORGAZMI TANITIM POSTU'muzu Facebook'ta, Instagram'da ve Twitter'da paylaşıyoruz. Hem bireyler hem de evlilik ve ilişkiler için yıkıcı sonuçları olan KADININ YATAKTAKİ TATMİNSİZLİĞİ'ne ve KADIN ORGAZM BOZUKLUĞU'na karşı sesimizi yükseltiyoruz. Sağlıklı ve mutlu cinsel yaşamı bir HAK ve EŞİTLİK olarak gören insanların gücünü SOSYAL MEDYA'da gösteriyoruz ve #İsteOlMutluOl hashtagiyle Türkiye gündeminde KADIN ORGAZMI'nın yer almasını amaçlıyoruz. Sesimize ses verin, aynı cinsel siklusta birden fazla ORGAZM OLABİLME BECERİSİNE SAHİP OLAN ama bu yeteneklerinin farkında bile olmayan kadınların farkındalıklarını arttırmamıza destek olun.

Dostluk, sevgi ve saygılarımızla...

CİSED Yönetim Kurulu
www.cised.org.tr
0.555.274 41 97

KAMPANYA METNİ

#OrgazmOlamamayaSon diyen #CİSED #İsteOlMutluOl hashtagiyle
#KadınOrgazmBozukluğu ve #Orgazm konusunda yeni bir kampanya başlattı. Unutmayın #YakarsaDünyayıKadınlarYakar #KadınSusarsaDünyaSusar Lütfen siz de sağlıklı ve mutlu cinsel yaşamın gür sesi olun, kadınlara destek olun.

#Anorgazmi #OrgazmBozukluğu #Cinselİsteksizlik #Vaginismus #KadınCinselİşlevBozuklukları #KadınlardaCinselİlgiVeUyarılmaBozukluğu #Vajinismus #Disparoni #KadınlardaCinselliktenTiksintiDuymaBozukluğu #Nemfomani #CinselOrganlardaVePelvisteAğrıVeİçeGirmeBozukluğu #Hiperseksüakite #GenitoPelvikAğrıVePenetrasyonBozukluğu

"Artık yalnız değilsiniz" sloganıyla Cinsel Danışmanlık hizmeti veren Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği - CİSED (www.cised.org.tr) olarak hizmetlerimize bir yenisini daha katarak ücretsiz “Bilgilendirme ve Destek Toplantıları” düzenlemeye başladık.

CİSED artık size daha yakın

Hiç bir şeyin yüz yüze iletişimin yerini alamayacağı inancıyla karşılıklı ve etkileşimli destek grupları oluşturmaya karar verdik ve bunu toplumsal bir görev kabul ettik. Sosyal Sorumluluk Projemiz kapsamında Destek ve Bilgilendirme Toplantıları yapacağız. Bu toplantılarla doğru ve sağlıklı bilgileri kişilere daha çabuk ulaştırabilmeyi, onları anlayabilmeyi ve sorunlarına daha kolay çözüm yolları üretebilmeyi amaçlıyoruz. Ayrıca cinsel sorunlar ve aile sorunları için doğru bilgileri vererek değerli halkımıza ışık tutmak, farkındalıklarını arttırmak ve gerekirse başvuracakları hekimleri, bölümleri ve merkezleri önermek istiyoruz. Danışanlar da anlaşıldıklarını, yalnız olmadıklarını, sorunlarının çözümsüz olmadığını gördüklerinde hayata daha sıkı tutunabileceklerdir.

Hiçbir şey yüz yüze görüşmenin yerini tutamaz

İyi verilmiş bir danışmanlık ve rehberlik hizmetiyle kişilerin daha sağlıklı yol izleyebileceklerini ve sorunlarını daha kemikleşmeden çözebileceklerini biliyoruz. Bize hangi kanalla olursa olsun ulaşan herkese destek olmaya devam edeceğiz. Karşılıklı iletişim kanalının en yararlı kanal olacağını düşünüyoruz. Sorusu ya da sorunu olan herkesi bu iletişim kanalını kullanmaya, toplantılarımıza katılmaya davet ediyoruz. Destek ve Bilgilendirme Toplantılarına vajinismus ve eşcinsellik ile başlıyoruz. Bilgilendirme ve destek toplantılarının tarihleri www.cised.org.tr adlı web sitemizde ilan edilecektir. Toplantılarımız ücretsizdir ve 15 kişi ile sınırlı tutulacaktır.

Vajinismus Bilgilendirme ve Destek Toplantıları

Evlendiğiniz halde eşinizle cinsel ilişkiye girmekte zorlanıyor musunuz veya bir yakınınız size vajinismus olduğunu mu söyledi? Bu durumu kimseyle konuşamıyor veya ne yapacağınızı bilemiyor musunuz? Artık yalnız değilsiniz!

Toplantı Tarihi :
Toplantıya Katılım Sayısı :
Toplantının Yapılacağı Yer :
Toplantı Saati :
Toplantıyı Yürütecek Terapist/Hekim :

E-Cinsel Danışma

Sizlerle sorunlarınızı paylaşmak, sorunlarınıza birlikte çözümler aramak amacıyla böyle bir sayfa açtık. Artık yalnız değilsiniz!

İnsan merkezli cinsel terapi yaklaşımını öneren ve benimseyen CİSED; cinsel sorunları için nereye, kime ve nasıl başvuracağını bilemeyen değerli halkımıza yol göstermek amacıyla bu hizmeti başlatmıştır. Çünkü CİSED; güncel hayatımızda stres, iş, aile, okul ve özel ilişki problemleri, endişe, korku ve kaygılarımızdan kaynaklanan cinsel sorunların cinsel terapi ile çözüleceğine inanmaktadır. Cinsel terapi ile insanlarımızın içlerinde varolan gerçek gücü tanırlar ve kendi hayatlarında bu pozitif gücü kullanmayı öğrenirler.

Cinsel sorunlarınızı bizlerle paylaşmaya ne dersiniz?

E-Cinsel Danışmanlık; iş yoğunluğu, ulaşım sorunları ya da başka nedenlerle cinsel terapiste gidemeyenler için geliştirilmiş bir danışmanlık ve rehberlik hizmetidir. Bu hizmeti evinizden, işyerinizden, istediğiniz her yerden alabilirsiniz. Amacımız sadece cinsel sorunlarınız için size yol göstermek, başvuracağınız hekimleri ve bölümleri önermektir. Yöntemi siz seçin:

0312212 66 26 cised@cised.org.tr

Not: E-Cinsel Danışmanlıkta İlaç Önerilmez!