CİSED olarak Türk halkının, kamu görevlilerinin, sivil toplum kuruluşlarının ve değerli basın mensuplarının Ramazan Bayramını en güzel duygu ve düşüncelerimizle kutlar, dostluk, sevgi ve saygılarımızı sunarız...

29 Ağustos 2011

Değerli Türk halkı, kamu görevlileri, sivil toplum kuruluşları ve değerli basın mensupları,

İnsanlarımızı birbirine daha çok yakınlaştıran, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, barış, kardeşlik ve hoşgörünün yaşanmasına vesile olan bayramlar; geleceğe olan güvenimizi tazeleyen çok özel günlerdir. Yardımlaşmaların arttığı, birlik ve dayanışmanın pekiştiği bu günleri sadece kendimiz ve çevremizle yaşamayalım. Yoksullara, öksüz ve yetimlere, düşkün ve yaşlılara, huzurevi sakinlerine, engellilere, sokak çocuklarına, şehit ailelerine, öğrencilere, gurbettekilere, hastalara ve ilgiye muhtaç herkese Ramazan Bayramı'nı yaşamanın küçük bir fırsatını sunalım. Onları görelim, onları anlayalım ve onlara sevgimizi verelim ve onlarla paylaşacak bir şeyler bulalım. Bu hatırlayış, bizi birbirimize daha sıkı bağlayacaktır.

21. yüzyılı yaşıyor olmasına rağmen hala cinselliği ayıp, yasak ve günah olarak gören ve konuşmaktan kaçınan bir toplumda “Huzurlu insan, sağlıklı cinsellik, mutlu bir evlilik ve aile yaşantısı için” sloganıyla yola çıkan ve hem halkımız hem de sağlık profesyonelleri için çalışan Cinsel  Sağlık Enstitüsü Derneği, birbirimize daha sıkı bağlanma ve ortak geleceğimize olan güvenimizi tazeleme bağlamında üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmekte olduğu inancındadır.

Cinsel  Sağlık Enstitüsü Derneği olarak Türk halkının, kamu görevlilerinin, sivil toplum kuruluşlarının ve değerli basın mensuplarının Ramazan Bayramını en güzel duygu ve düşüncelerimizle kutlar, dostluk, sevgi ve saygılarımızı sunarız. 

 
Dr. A.Cem KEÇE
CİSED Genel Başkanı