Sosyal Sorumluluk Projesi


“Artık yalnız değilsiniz" sloganıyla Cinsel Danışmanlık hizmeti veren Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği - CİSED (www.cised.org.tr) olarak hizmetlerimize bir yenisini daha katarak ücretsiz “Bilgilendirme ve Destek Toplantıları” düzenlemeye başladık.   

CİSED artık size daha yakın
Hiç bir şeyin yüz yüze iletişimin yerini alamayacağı inancıyla karşılıklı ve etkileşimli destek grupları oluşturmaya karar verdik ve bunu toplumsal bir görev kabul ettik. Sosyal Sorumluluk Projemiz kapsamında Destek ve Bilgilendirme Toplantıları yapacağız. Bu toplantılarla doğru ve sağlıklı bilgileri kişilere daha çabuk ulaştırabilmeyi, onları anlayabilmeyi ve sorunlarına daha kolay çözüm yolları üretebilmeyi amaçlıyoruz. Ayrıca cinsel sorunlar ve aile sorunları için doğru bilgileri vererek değerli halkımıza ışık tutmak, farkındalıklarını arttırmak ve gerekirse başvuracakları hekimleri,  bölümleri ve merkezleri önermek istiyoruz. Danışanlar da anlaşıldıklarını, yalnız olmadıklarını, sorunlarının çözümsüz olmadığını gördüklerinde hayata daha sıkı tutunabileceklerdir.
 
Hiçbir şey yüz yüze görüşmenin yerini tutamaz
Destek ve Bilgilendirme Toplantılarına vajinismus ve eşcinsellik ile başlıyoruz. Bilgilendirme ve destek toplantılarının tarihleri www.cised.org.tr İyi verilmiş bir danışmanlık ve rehberlik hizmetiyle kişilerin daha sağlıklı yol izleyebileceklerini ve sorunlarını daha kemikleşmeden çözebileceklerini biliyoruz. Bize hangi kanalla olursa olsun ulaşan herkese destek olmaya devam edeceğiz. Karşılıklı iletişim kanalının en yararlı kanal olacağını düşünüyoruz. Sorusu ya da sorunu olan herkesi bu iletişim kanalını kullanmaya, toplantılarımıza katılmaya davet ediyoruz. adlı web sitemizde ilan edilecektir. Toplantılarımız ücretsizdir ve 15 kişi ile sınırlı tutulacaktır.
 
Evlendiğiniz halde eşinizle cinsel ilişkiye girmekte zorlanıyor musunuz veya bir yakınınız size vajinismus olduğunu mu söyledi? Bu durumu kimseyle konuşamıyor veya ne yapacağınızı bilemiyor musunuz? Artık yalnız değilsiniz!
 
Toplantı Tarihi                                           :
Toplantıya Katılım Sayısı                          :
Toplantının Yapılacağı Yer                        :
Toplantı Saati                                            :
Toplantıyı Yürütecek Terapist/Hekim      :
 
Sizlerle sorunlarınızı paylaşmak, sorunlarınıza birlikte çözümler aramak amacıyla böyle bir sayfa açtık. Artık yalnız değilsiniz!
 
İnsan merkezli cinsel terapi yaklaşımını öneren ve benimseyen CİSED; cinsel sorunları için nereye, kime ve nasıl başvuracağını bilemeyen değerli halkımıza yol göstermek amacıyla bu hizmeti başlatmıştır. Çünkü CİSED; güncel hayatımızda stres, iş, aile, okul ve özel ilişki problemleri, endişe, korku ve kaygılarımızdan kaynaklanan cinsel sorunların cinsel terapi ile çözüleceğine inanmaktadır. Cinsel terapi ile insanlarımızın içlerinde varolan gerçek gücü tanırlar ve kendi hayatlarında bu pozitif gücü kullanmayı öğrenirler.

Cinsel sorunlarınızı bizlerle paylaşmaya ne dersiniz?

E-Cinsel Danışmanlık; iş yoğunluğu, ulaşım sorunları ya da başka nedenlerle cinsel terapiste gidemeyenler için geliştirilmiş bir danışmanlık ve rehberlik hizmetidir. Bu hizmeti evinizden, işyerinizden, istediğiniz her yerden alabilirsiniz. Amacımız sadece cinsel sorunlarınız için size yol göstermek, başvuracağınız hekimleri ve bölümleri önermektir. Yöntemi siz seçin:

   
 0312212 66 26 [email protected] 

 

Not: E-Cinsel Danışmanlıkta İlaç Önerilmez!