E-Cinsel Danışma


Merhabalar;

Sizlerle sorunlarınızı paylaşmak, sorunlarınıza birlikte çözümler aramak amacıyla böyle bir sayfa açtık. Artık yalnız değilsiniz!

İnsan merkezli cinsel terapi yaklaşımını öneren ve benimseyen CİSED; cinsel sorunları için nereye, kime ve nasıl başvuracağını bilemeyen değerli halkımıza yol göstermek amacıyla bu hizmeti başlatmıştır. Çünkü CİSED; güncel hayatımızda stres, iş, aile, okul ve özel ilişki problemleri, endişe, korku ve kaygılarımızdan kaynaklanan cinsel sorunların cinsel terapi ile çözüleceğine inanmaktadır. Cinsel terapi ile insanlarımızın içlerinde varolan gerçek gücü tanırlar ve kendi hayatlarında bu pozitif gücü kullanmayı öğrenirler.

Cinsel sorunlarınızı bizlerle paylaşmaya ne dersiniz?

E-Cinsel Danışmanlık; iş yoğunluğu, ulaşım sorunları ya da başka nedenlerle cinsel terapiste gidemeyenler için geliştirilmiş bir danışmanlık ve rehberlik hizmetidir. Bu hizmeti evinizden, işyerinizden, istediğiniz her yerden alabilirsiniz. Amacımız sadece cinsel sorunlarınız için size yol göstermek, başvuracağınız hekimleri ve bölümleri önermektir. Yöntemi siz seçin:

 cinseltip@hotmail.com 0312 212 66 26
0312 346 24 24
 0542 519 47 64 cised@cised.org.tr  ICQ No:
242 781 512 

Not: E-Cinsel Danışmanlıkta İlaç Önerilmez!