Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği olarak Türk halkının, kamu görevlilerinin, sivil toplum kuruluşlarının ve değerli basın mensuplarının Kurban Bayramını en güzel duygu ve düşüncelerimizle kutlar, dostluk, sevgi ve saygılarımızı sunarız....

15 Kasım 2010

Medyamızın Değerli Mensupları,
İnsanlarımızı birbirine daha çok yakınlaştıran, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, barış, kardeşlik ve hoşgörünün yaşanmasına vesile olan bayramlar; geleceğe olan güvenimizi tazeleyen çok özel günlerdir. Yardımlaşmaların arttığı, birlik ve dayanışmanın pekiştiği bu günleri sadece kendimiz ve çevremizle yaşamayalım. Yoksullara, öksüz ve yetimlere, düşkün ve yaşlılara, huzurevi sakinlerine, engellilere, sokak çocuklarına, şehit ailelerine, öğrencilere, gurbettekilere, hastalara ve ilgiye muhtaç herkese Kurban Bayramı'nı yaşamanın ve yaşatmanın küçük bir fırsatını sunalım. Onları görelim, onları anlayalım ve onlara sevgimizi verelim ve onlarla paylaşacak bir şeyler bulalım. Bu hatırlayış, bizi birbirimize daha sıkıbağlayacaktır.
21. yüzyılı yaşıyor olmasına rağmen hala cinselliği ayıp, yasak ve günah olarak gören ve konuşmaktan kaçınan bir toplumda “Huzurlu insan, sağlıklı cinsellik, mutlu bir evlilik ve aile yaşantısı için…” sloganıyla yola çıkan ve hem halkımız hem de sağlık profesyonelleri için çalışan Cinsel  Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED), birbirimize daha sıkıbağlanma ve ortak geleceğimize olan güvenimizi tazeleme bağlamında üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirmekte olduğu inancındadır.
Cinsel  Sağlık Enstitüsü Derneği olarak Türk halkının, kamu görevlilerinin, sivil toplum kuruluşlarının ve değerli basın mensuplarının Kurban Bayramını en güzel duygu ve düşüncelerimizle kutlar, dostluk, sevgi ve saygılarımızı sunarız.  
 
CİSED Yönetim Kurulu ve Tüm Şubeler Adına
Dr. A.Cem KEÇE
CİSED Genel Başkanı