Uzm. Klinik Psk. Funda ÖKSÜZ

Uzm. Klinik Psk. Funda ÖKSÜZ

Funda ÖKSÜZ

Uzm. Klinik Psk.

Zonguldak Mithatpaşa Mah. Bülent Ecevit Cad. Westalife Residans Kat:3 No:23


Aldığı Eğitimler

Psikolog Funda Öksüz 1994 yılında Zonguldak'ta doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Zonguldak'ta tamamlamıştır. 2016 yılında Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden onur derecesiyle mezun olmuştur. 2017 yılında Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji tezli yüksek lisans programından yüksek onur derecesiyle mezun olmuştur. 2017 yılında Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Çocuk Gelişimi programına başlamış olup eğitimine devam etmektedir. Yüksek lisans eğitimi sırasında Üsküdar Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Birimi'nde asistan psikolog olarak görev yapmıştır.

Eğitim hayatı sırasında Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, NP Beyin Hastanesi ve Adım Psikoloji Dil ve Konuşma Merkezinde staj yapmıştır. Birçok akademik araştırma ve sosyal sorumluluk projesinde yer almıştır.

Çağla Tuğba Selveroğlu’ndan “Çocuklarla Çalışma Eğitimi”, Doç. Dr. Serap Özer’den “Çocuklarla Bilişsel Davranış Terapisi” ve "Çocuklarla Bilişsel Davranışçı Oyun Terapisi" ve Yard. Doç. Dr. Nevin Dölek’ten “Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi”ni eğitimlerini almıştır. Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneğinden Cinsel Terapi Eğitimini almıştır.

Soru Sor


7 + 8 =

Randevu Telefonları

0(531) 635-9778 E-Posta