Psk. Emine MOUSTAFA

Psk. Emine MOUSTAFA

Emine MOUSTAFA

Psk.

Ankara Ankara


Aldığı Eğitimler

Cinsel sorunlar karşılıklı anlayış, birbirine saygı, sevgi ve emek ile aşabilinen sorunlardır, yeterki doğru yerde ve doğru kişilerden yardım istemeyi bilelim😊

Ben Kimim ?

Ben ODTÜ psikoloji mezunu bir psikoloğum. Ankara'da yaşamaktayım. Evli ve bir kız çocuk annesiyim. Psikoloji eğitimimden sonra devam ettiğim birçok eğitim programı ile Aile ve Cinsel Terapi alanlarında uzmanlaştım. Halen sahip olduğum danışmanlık ofisimde Aile ve Cinsel Terapist olarak hizmet vermekteyim.

Eğitim Geçmişim

İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimimi bitirdikten sonra Türkiye"nin bu alandaki en iyi üniversitelerinden birisi olan ODTÜ psikoloji bölümünü kazandım ve 2003 yılında psikoloji bölümünden mezun oldum. Mezun olduktan sonra Aile ve Evlilik Terapisi eğitimlerimi ODTÜ Sürekli Eğitim Merkezinde tamamladım. Aynı dönemde yine ODTÜ Sürekli Eğitim Merkezinde NLP eğitimi aldım.  Bunun sonrasında ise, öncelikli olarak Başkent üniversitesi Eğitim ve Danışmanlık Merkezinde (BADEM) Yaşam ve Öğrenci Koçluğu eğitimlerini aldım. Sonrasında, CİNSEL Enstitü Derneğinde (CİSED) Cinsel terapi eğitimim tamamladım. Tamamladığım eğitimler sonucunda CİSED"in cinsel terapistler listesinde yer almaya hak kazandım. Her geçen gün gelişen psikoloji yaklaşımlarını yakalayabilme ve kendimi devamlı yenilemek ve geliştirmek için halen eğitimlere ve kongrelere katılmaya ve öğrenmeye devam etmekteyim.

Neler Yaptım?

Mezuniyetimden hemen sonra, Atina Üniversitesinin yürütmekte olduğu bir Avrupa Birliği projesinde uzman psikolog olarak 2 yıl boyunca Yunanistan'da çalıştım. Türkiye"ye döndüğümde, Bilkent Üniversitesi Müzik Hazırlık Okulunda Rehber öğretmen olarak aile danışmanlığı yaptım, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı"na Avrupa Birliği projesi kapsamında psikososyal desteğe yönelik proje geliştirmede danışmanlık verdim. Böylelikle bir çok ulusal ve uluslar arası STK lar ile çalışma fırsatı buldum.

Katılmış olduğum kongreler;

  • CİSED Cinsel Terapi Kongresi 2017 ANKARA
  • KETHEA YUNANİSTAN
  • Bağımlılık ve Terapi Kongresi.

Baba Ben Nasıl Dünyaya Geldim?

Çocuklarda Cinsel Eğitim Fıkra: Çocukların dünyaya nasıl geldiği ile ilgili ödev hazırlayan çocuk eve geldiğinde bu konuyu babasına sorar; "Baba ben nasıl dünyaya geldim?" Baba yanıt verir: "Seni leylekler getirdi, biz de çok mutlu olduk ve seni büyüttük." Tatmin edici bir yanıt alamayan çocuk hemen... devamı

Soru Sor


7 + 9 =

Randevu Telefonları

0(541) 443-6267 E-Posta