Op.Dr. Özge ÖZTÜRK

Op.Dr. Özge ÖZTÜRK

Özge ÖZTÜRK

Op.Dr.

Batman Özel Batman Dünya Hastanesi, Çamlıtepe Mah. TPAO Bulvarı No:265, Batman


Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı, Cinsel Terapist

Op.Dr. Özge Öztürk  1977 yılı Ankara doğumludur.  Orta ve lise öğrenimini  Ankara Gazi Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra, 2001 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2 yıl Kırşehir’in Mucur ve Kaman ilçelerinde pratisyen hekimlik yaptıktan sonra Dışkapı SSK Hastanesi İç Hastalıkları Bölümünde asistanlığa başladı. 5 aylık bir asistanlık sürecinden sonra istifa ederek Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniginde asistanliga  başladı. 2010 yılında kadın doğum uzmani olarak mezun oldu. 2 yıl Giresun Görele  Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmetini tamamladıktan sonra, Giresun Özel Kale Tıp Merkezi,  Giresun Özel  Ada Hastanesi, Ordu Özel Umut Hastanesi, Uşak Medicalpark Hastanesi, Ankara Polatlı Özel Can Hastanesi ve Ankara Medicalpark Hastanesinde görev yaptı. Halen Özel 100.Yıl Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

British Society of Hypnotherapists’in eğitim fakültesi olan ve American Council of Hypnotist Examiners ile International Council of Hypnotist Examiners tarafından akredite edilen Hypnotherapy Training International ‘dan eğitim alarak hipnoterapist ünvanını almaya hak kazanmıştır.

CISED’den Bütüncül Psikoterapi Eğitimi, Evlilik ve Çift Terapisi Eğitimi, Aile Danışmanlığı ve Cinsel Terapi Eğitimi alarak bu alanda da hizmet vermeye başlamıştır. Vajinismus, cinsel istek bozuklukları ve orgazm bozuklukları özel olarak hizmet verdiği alanlardır.

Soru Sor


1 + 4 =

Randevu Telefonları

04449972 Web E-Posta